OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: never
th: ไม่เคย

en: Statistics
th: สถิติ

en: Configuration
th: กำหนดค่า
