OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: never
id: tidak pernah

en: Statistics
id: Statistik

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
