Open Accessibility (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: About
lv: Par
