Open Accessibility (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: About
nl: Over
