Open Accessibility (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: About
th: เกี่ยวกับ
