Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Provider
da: Udbyder

en: Scope
da: Dækning

en: Changed
da: Ændret

en: Live
da: Eksisterende
