Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Mode
es: Modo

en: Provider
es: Proveedor

en: Scope
es: Ámbito

en: Changed
es: Modificado

en: Live
es: En producción

en: Providers
es: Proveedores

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
