Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Accounts
fr: Comptes

en: Scope
fr: Étendue

en: Changed
fr: Modifié

en: Live
fr: En direct

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
