Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Provider
he: ספק

en: Changed
he: השתנה

en: Live
he: חי
