Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Provider
hr: Pružatelj
