Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Mode
hu: Mód

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Scope
hu: Hatókör

en: Changed
hu: Módosítva

en: Live
hu: Élő

en: Providers
hu: Szolgáltatók
