Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Provider
hy: Մատակարար
