Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Mode
is: Hamur
