Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé
