Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Provider
ka: პროვაიდერი
