Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй
