Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
