Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Changed
pt: Alterado
