Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Mode
ro: Mod

en: Provider
ro: Furnizor

en: Changed
ro: Schimbat

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
