Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Mode
ru: Режим

en: Provider
ru: Поставщик

en: Scope
ru: Ограничение

en: Changed
ru: Изменение

en: Live
ru: Действующий

en: Providers
ru: Поставщики

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления
