Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Provider
sr: Провајдер

en: Changed
sr: Промењен
