Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Changed
th: เปลี่ยน
