Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Mode
tr: Kip

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Changed
tr: Değişti

en: Live
tr: Live (canlı)
