Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep
