Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Mode
ar: النمط

en: Provider
ar: المزود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر
