Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou
