Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Provider
az: Provayder

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Live
az: Canlı
