Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Provider
be: Пастаўшчык
