Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
