Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Changed
cs: Změněno

en: The user.
cs: Uživatel.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
