Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Provider
eo: Provizanto
