Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud
