Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Changed
eu: Aldatuta
