Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Mode
fa: سبک

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Live
fa: زنده
