Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Provider
id: Penyedia

en: Scope
id: Lingkup

en: Changed
id: Berubah

en: Live
id: Langsung
