Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​
