Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
