Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Changed
lv: Labots

en: Live
lv: Tiešraide
