Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим
