Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Mode
ta: முறை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
