Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل
