Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Mode
uk: Режим

en: Provider
uk: Постачальник

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Scope
uk: Область

en: Changed
uk: Змінено

en: Live
uk: Наживо

en: Providers
uk: Провайдери

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
