Open door (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Footer
lt: Poraštė

en: Features
lt: Savybės

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: About
lt: Apie

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Install with commonly used features pre-configured.
lt: Įdiegiama su labiausiai paplitusiomis savybėmis

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML
