Open door (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Footer
cs: Patička

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: About
cs: Popis

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Install with commonly used features pre-configured.
cs: Instalovat s běžně používanými vlastnostmi, které jsou přednastavené.

en: Full HTML
cs: Plné HTML
