Open door (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: About
el: Περί

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Install with commonly used features pre-configured.
el: Εγκατάσταση με προ-ρυθμισμένες τις κοινά χρησιμοποιούμενες λειτουργίες.

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML
