Open door (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Color scheme
ne: रंग योजना
