Open door (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
