Open door (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག
