Open door (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Home page
da: Forside

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Footer
da: Sidefod

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: About
da: Om

en: Contact form
da: Kontaktformular

en: Full HTML
da: Fuld HTML
