Open door (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Reviews
it: Recensioni

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Features
it: Funzionalità

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Color scheme
it: Schema colori

en: About
it: Informazioni

en: Contact form
it: Form contatti

en: Full HTML
it: HTML completo
